Lütfen Javascripti Aktif Ediniz

Özel Risk Sigortaları

Özel Risk Sigortaları

Özel riskler, özel ilgi ve profesyonellik ister!

Ticari Alacak Sigortası

Ticari bir alacağınızın ödenmemesi durumunda  ortaya çıkan ticari kayıplarınızı  tazmin eden alacak sigortasının amacı, şirket faaliyetlerinizi kayıplardan korumanın yanı sıra, kârlılığın sürdürülmesini sağlamaktır.

Denizcilik

Nildem Global nakliyat sorumluluk, tekne makine ve P&I sigortaları konusunda uzmandır.

Sigorta sektöründeki konumumuzla, sigorta şirketleriyle ciddi pazarlıklar yaparak çeşitli ürünleri geniş bir yelpaze ile müşterilerimizin adına oluştururuz.

 

Yönetici Sorumluluk Sigortası - D&O

Şirketler ve onlara bağlı iştiraklerin, müdürlerinin, yöneticilerinin ve yönetim kurulu üyelerinin şirket adına görevlerini yerine getirirlerken yaptıkları hatalar nedeniyle oluşan zararların kendilerinden talep edilmesi sonucu ortaya çıkan tazminat tutarları, resmi kurumlar tarafından kendilerine kesilen idari para cezaları ve dava sonucu oluşan savunma masrafları teminat altına alınır.

Medya ve Eğlence

Nildem Global olarak eğlence endüstrisinin sıklıkla karmaşık ve münferiden hareket edilmesi gereken sigorta ihtiyaçları konusunda ihtiyaçlarını yakından biliyor ve anlayabiliyoruz.

Müzisyenler, Ünlü Kişiler, Yapımcılar, Yönetmenler, Organizatörler, Sponsorlar, Reklamcılar için yenilikçi ve etkili çözümler yaratmak için faaliyet vermekteyiz.

Nildem Global bu konuyla ilgili global sigorta pazarının çeşitliliği ve imkanları ile hizmet verebilmektedir.

 

Standart poliçelerin dışında Dünya’nın neresinde olursa olsun birey ya da kurum müşterilerimiz için bu sektöre yönelik sigorta programları hazırlamaktan gurur duymaktayız.

Spor

Şirketimizde spor ve sporcu sigortacılığının tüm yönleri konusunda tecrübeye sahip bir ekibimiz mevcuttur.

Sporcuların çok kısıtlı bir kazanç süresi vardır ve sigorta sayesinde gelirleri korunduğu sürece, sakatlık korkusu olmadan en yüksek performansla kariyerlerine devam edebilme becerisini gösterebilirler.

Nildem Global tüm spor sınıfları için çözüm üretmeye yönelik güçlü bir piyasa bilgisine sahiptir ve bu dalda yenilikçi çözümleriyle isim yapmıştır.

Geniş yelpazede çözümlerimizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Ferdi Kaza Sigortası (Sürekli ve geçici maluliyeti kapsayan)
  • Mesleki mali mesuliyet
  • Spor Olayları sigortası –spor müsabakalarının iptali, kısıtlanması, ertelenmesi gibi riskleri içerir
  • 3.Şahıs Sorumluluk Sigortaları
  • Seyahat Sigortaları-Klüpler, organizasyonlar ve spor acentelerinin müşterileri için grup seyahat sigortaları 

Madencilik

Madencilik için sigorta uzmanlık gerektiren bir alandır. Nildem Global madencilik konusunda ciddi bir tecrübeye sahip olmakla beraber global piyasalara da hakim konumda bulunmaktadır.

Maden endüstrisine finans, keşif, inşaat ve operasyonel aktiviteler gibi tüm süreçlerde ihtiyaçları doğrultusunda sigortacılık anlamında destek vermekteyiz.

Tecrübeli uzmanlardan oluşan ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik risk transfer ürünleri ve hizmetleri sağlamaktadır. Maden endüstrisini anlamakta ve risklerini bilmekteyiz dolayısıyla müşterilerimize madencilik sigortaları konusunda en verimli tavsiyeleri sunmaktayız.

İnşaat

Risk, küçük ya da büyük, karmaşık yada basit, her inşaat ve montaj projesinin ortak tehdididir.

Tünel, baraj, köprü inşaatlarında ya da ciddi teknolojik riskleri barındıran gaz tribünü veya karmaşık elektronik ekipmanların tesisatını gerektiren büyük projelerde Nildem Global tüm olası hasarların doğru risk transferiyle bertaraf edildiği özel sigorta programları hazırlayabilir.

Yurtiçi ve yurtdışındaki inşaat projeleri konusunda geniş bir tecrübeye sahibiz. Proje bazında gerçek ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm üretme ve açık ve kesin bir biçimde varlıklarınızı olası bir yıkıma yada projenin durmasına sebep olabilecek bir hasara karşı koruyacağımız konusunda Nildem Global’e güvenebilirsiniz.

İnşaat projesi dünyanın neresinde olursa olsun ülkenin önde gelen ve en büyük inşaat firmalarına hizmet veren bir broker olarak sorunsuz ve efektif çalışan sigorta plasmanlarını yapabilecek kabiliyette olduğumuzdan eminiz. Dünyanın her yerinde, süresi ve türü ne olursa olsun her proje için dizayn, pazarlama ve servis verme konusunda uzmanlaşmış bulunuyoruz.

Nildem Global olarak İnşaat Tüm Riskler, Montaj Tüm Riskler, Mesleki Mesuliyet, tek seferlik yada yıllık programlar gibi sigorta programları esnasında karşılaşabileceğimiz zorluklardan dahi keyif alırız. İnşaat sektörüne olası maddi kayıplar yada daha kötüsü imaj kayıplarına karşın yüksek kalite ve bağlılıkla hizmet sağlamaktayız.