Lütfen Javascripti Aktif Ediniz
Nildem Global, üyesi olduğu sigorta ve reasürans network bağlantıları ile hem yurtiçi firmaların yurtdışındaki, hem de yurtdışı menşeili firmaların Türkiye, Irak ve diğer MENA ülkelerindeki yatırımlarına ait sigorta ihtiyaçlarına çözüm üreterek Global piyasada yer almaktadır.

Hakkımızda

1992 Yılında temelleri atılan Nildem Global, 30 yılı aşkın süredir, yurtiçi ve yurtdışında sigorta ve risk danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Nildem Global, müşterilerinin sigortacılığın tüm branşlarındaki risklerini analiz etmek ve gereken sigorta ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde ve en uygun koşullarla karşılamak için çalışmaktadır. Gerek kurumsal, gerek bireysel hizmet guruplarındaki müşterilerine, nitelikli hizmet verebilmek için Türkiye’nin lider sigorta şirketleri ile çalışmaktadır. Ayrıca, sigorta programlarını kurgularken, gerek duyduğunda, yurtdışındaki stratejik ortakları ve reasürans firmaları ile koordineli çalışarak, teminatların hazırlanması yönünde de hizmetler vermektedir. Değerlerimiz Başarının ve müşterilerimize sunduğumuz yaratıcı çözümlerin arkasındaki en önemli unsurlar; uzmanlık, süreklilik, tutarlılık, size özel çözümler üretmek ve siz değerli müşterilerimizi iş ortağımız olarak görmemizdir. Müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak, en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Amacımız müşterilerimizle ve sigorta şirketleriyle kısa süreli değil uzun süreli ve kalıcı iş ilişkileri kurmaktır. Bütün bu değerlere, size sunduğumuz hizmetin her aşamasında dikkat edilmesine özen veriyoruz. Bu özenin, size verdiğimiz hizmetin kalitesini arttıracağını biliyoruz. Bu değerler, Nildem Global ekibinin oluşturduğu ve sahip çıktığı değerlerdir ve hiç kuşkusuz sizlerin de desteğiyle bizi gerek Türkiye'de gerekse yurt dışı piyasalarda başarılı kılan en önemli unsurlardır. Çalışanlarımız Çalışanlarımız şirketimizin kalbidir. Yurt dışı ofisimizle birlikte, 20 kişilik profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Kaliteye önem veren hizmet anlayışımız bizi diğer bağımsız brokerlere göre daha avantajlı kılmaktadır.

Çiğdem Ergelen
Yönetim Kurulu Başkanı

Çiğdem Ergelen 1968 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olup 26 yıl boyunca diş hekimi olarak hizmet vermiştir. 1992 yılında Nildem Sigorta Acentelik Hizmetleri A. Ş. şirketini kuran Ergelen, daha sonra NGI Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. şirketini kurmuştur. Bugün kurduğu şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Elif Hazinedaroğlu
Genel Müdür / Yönetim Kurulu Üyesi

Elif Hazinedaroğlu 1994 yılında İngiltere’de Nottingham Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Cambridge Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1995 yılında Hazer İplik ve Sanayi A.Ş.’yi ve 1997 yılında Hazer Etiket ve Sanayi A.Ş.’yi kuran Hazinedaroğlu, her iki şirkette de 2004 yılına dek Genel Müdürlük görevine devam etmiştir. 2004 yılında Aysir Turizm ve İnşaat A.Ş.’de CEO olarak göreve başlayan Hazinedaroğlu, bu görevini 2010 yılına dek sürdürmüştür. Hazinedaroğlu 2010 yılından itibaren NGI Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak hizmet vermektedir.

Emrah Ergelen
Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul'da 1970 yılında doğan Emrah Ergelen, 1993 yılı University of Nottingham (İngiltere) İnşaat Mühendisliği Lisans, 1995 yılı MIT (ABD) İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans ve 2001 yılı SDA Bocconi (İtalya) İşletme Yüksek Lisans mezunudur. 1995-2005 yılları arasında Hazinedaroğlu İnşaat Grubu’nda Proje Mühendisi, Direktör ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmıştır. 2005 yılından beri uluslararası düzeyde inşaat taahhüt işleri yapan Arge İnşaat ve Ticaret A.Ş.’nin Kurucu Ortağıdır. Ayrıca 2010 yılından beri Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesidir.

Erbil Şube

Global olarak Kuzey Irak’ta yerleşik yerli ve yabancı kişi ve kurumlara sigorta ve danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla Erbil şube ile faliyetini sürdürüyor.

Her an Yanınızdayız

Her sektörden birçok firmayla çalışıyor, sizin risk olarak görüp cesaret edemediğiniz her adımınızda, biz yanınızda oluyoruz.

Londra İrtibat Ofisi

Türkiye dışında yerleşik yerli&yabancı kişi ve kurumlara sigorta, reasürans danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla Londra irtibat ofisimiz de faaliyetini sürdürmektedir.

11946
Bireysel Müşteri
4659
Kurumsal Müşteri
126
Global Projeler
254
Özel Projeler
img

Celal Üstek

Genel Müdür Yrd. Satış ve Pazarlama

celal.ustek@nildemglobal.com.tr

Dahili : 115

img

Gökhan Adaoğlu

Genel Müdür Yrd. Yurt Dışı İşler-Teknik

gokhan.adaoglu@nildemglobal.com.tr

Dahili : 117

img

Volkan Erdemer

Muhasebe & Finans - Müdür

volkan.erdemer@nildemglobal.com.tr

Dahili : 122

img

Semra Tandoğan

Reasürans - Yönetmen

semra.tandogan@nildemglobal.com.tr

Dahili : 121

img

Mehmet Güççük

Kurumsal Sigortalar - Yönetmen

mehmet.guccuk@nildemglobal.com.tr

Dahili : 126

img

Hatice Turhan

Teknik Uzman

hatice.turan@nildemglobal.com.tr

Dahili : 129

img

Zeynep Bostancıoğlu

Teknik

zeynep.bostancioglu@nildemglobal.com.tr

Dahili : 116

img

Eren Yılmaz

Sağlık/Hayat/Emeklilik - Yönetmen

eren.yilmaz@nildemglobal.com.tr

Dahili : 123

img

Yaşar Temizer

Hasar

hasar@nildemglobal.com.tr

Dahili : 125

img

Fatma Göl

Muhasebe & Tahsilat - Uzman

fatma.gol@nildemglobal.com.tr

Dahili : 127

img

Pınar Karabekir

Yönetici Asistanı

pinar.karabekir@nildemglobal.com.tr

Dahili : 0

img

Ömer Dinçer

Ulaştırma

omer.dincer@nildemglobal.com.tr

Dahili : 110